transparent - KONTAKT turcja baner1 - KONTAKT transparent - KONTAKT lava 2 - KONTAKT Biosilk Silk Therapy Lite Model 1 BnW 3 - KONTAKT Farouk Logo 2013 one color - KONTAKT ENVIRONMENT. EDUCATION. INNOVATION.

KONTAKT

61 8404681

kontakt - KONTAKT

Pon-pt 8:00 - 16:00

Wejherowska 24, 60-446 Poznań

FORMULARZ KONTAKTOWY

    PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

    Katarzyna Kaftańska
    woj. mazowieckie
    k.kaftanska@farouk.pl
    +48 663786253

    Joanna Mikulska
    woj. wielkopolskie
    j.mikulska@farouk.pl
    +48 669555887

    Krystian Kujawa
    woj. śląskie, woj. małopolskie
    k.kujawa@farouk.pl
    +48 691914599

    Wojtek Jaroszewski
    woj. opolskie
    w.jaroszewski@farouk.pl
    +48 607177108

    Łukasz Pierchała
    woj. dolnośląskie, woj. opolskie, woj. śląskie
    l.pierchala@farouk.pl
    +48 885888073

    Piotr Czerwicki
    woj. dolnośląskie
    p.czerwicki@farouk.pl
    +48 665888494

    Marcin Pluwak
    woj. pomorskie
    biuro@farouk.com.pl
    +48 606776667

    Alicja Dutkowska
    woj. łódzkie
    a.dutkowska@farouk.pl
    +48 663786254

    Agnieszka Bagińska
    woj. mazowieckie
    a.baginska@farouk.pl
    +48 665999331

    Julita Sikora
    woj. dolnośląskie
    j.sikora@farouk.pl
    +48 665333250

    Sebastian Piórkowski
    woj. świętokrzyskie
    s.piorkowski@farouk.pl
    +48 609049435

    Paulina Lewińska
    woj. kujawsko-pomorskie
    p.lewinska@farouk.pl
    +48 667956253

    Marta Bilińska
    woj. dolnośląskie
    m.bilinska@farouk.pl
    +48 663306934

    Dominika Kalinowska
    woj. mazowieckie
    d.kalinowska@farouk.pl
    +48 885888074

    Danuta Smolińska
    woj. śląskie
    d.smolinska@farouk.pl
    +48 665999776

    Samer Radomski
    woj. zachodniopomorskie, woj. pomorskie
    s.radomski@farouk.pl
    +48 669888433

    Ewa Wojdon
    woj. podkarpackie
    e.wojdon@farouk.pl
    +48 663306636

    Mateusz Koptoń
    woj. mazowieckie
    m.kopton@farouk.pl
    +48 601099695

    Rafał Poznański
    woj. małopolskie
    r.poznanski@farouk.pl
    +48 885777505

    Klaudia Masalska
    woj. warmińsko-mazurskie
    k.masalska@farouk.pl
    +48 885888123

    Anna Gosk
    woj. zachodniopomorskie, woj. wielkopolskie
    a.gosk@farouk.pl
    +48 663999411

    Jakub Mikulski
    woj. lubuskie, woj. wielkopolskie
    k.mikulski@farouk.pl
    +48 608051788

    Ola Woźniak
    woj. małopolskie
    a.wozniak@farouk.pl
    +48 669777115

    Tomasz Pawlonka
    woj. lubelskie
    t.pawlonka@farouk.pl
    +48 885777515

    Katarzyna Bruszewska
    woj. podlaskie
    k.bruszewska@farouk.pl
    +48 663888707

    Magdalena Kielak
    woj. warmińsko-mazurskie
    m.kielak@farouk.pl
    +48 696043343

    GŁÓWNA SIEDZIBA

    Farouk Systems Polska

    ul. Wejherowska 24

    60-446 Poznań

    Tel. 61 8404681

    SALONY PARTNERSKIE

    Salon fryzjerski – Hotel Mieszko

    ul. Kosynierów Gdyńskich 82 (I piętro)

    66-400 Gorzów Wielkopolski

    Tel. 515 131 977

    Prestiż

    ul. Nowe Miasto 8

    43-400 Cieszyn

    Tel. 33 852 3083

    Renata Sibilska Salon Scarlett

    ul. Ostródzka 240

    00-001 Warszawa

    Tel. 508 004 472

    STUDIO FRYZUR MON-ROE Marta Dymińska

    ul. Kościuszki 27a / 2 (piętro I)

    05-500 Piaseczno

    Salon Fryzjerski ESTETICA

    ul. Św. Floriana 3

    83-340 Sierakowice

    FIGARO Filozofia Fryzur

    ul. Koszalińska 24/5g

    77-200 Miastko

    Studio Fryzjerskie KALAMIS

    ul. Chopina 38

    77-100 Rzepnica

    Salon Fryzjerski Avangarda

    ul. Zacisze 12

    28-400 Pinczów

    F.H.U PARIS Aneta Walczak

    ul. Fredry 6h

    43-143 Lędziny

    VENA Piotr Woźniak

    ul. Rapackiego 12/1

    26-605 Radom

    Fabryka Fryzur

    ul. Żwirowa 1

    63-100 Śrem

    Adrian Nosowicz

    ul. Szewska 1

    74-320 Barlinek

    Salon Fryzjerski “OLGA”

    ul. Wojska Polskiego 68

    72-300 Gryfice

    Salon Fryzjerski “Beata”

    ul. Powstańców Wlkp. 1

    63-500 Ostrzeszów

    Ewa – Salon Fryzjerski

    ul. Magnoliowa 3

    73-200 Choszczno

    STUDIO URODY “LEJDIS”

    ul. Rynkowa 56

    62-081 Przeźmierowo

    Salon Fryzjerski Michał Radziszewicz

    ul. Okrężna 36a/4

    76-150 Darłowo

    Studio Marzena

    Grażyńskiego 12

    43-300 Bielsko-Biała

    Farouk Polska Logo - KONTAKT
    Śledź Nas Na:

    © 2018. Farouk Systems Inc. All Rights Reserved.