Suszarki

Suszarki – CHI TOOLS

Suszarka do włosów stanowi niezbędne narzędzie, z którego codziennie korzystają fryzjerzy i styliści w swoich salonach, a także jest kluczowym elementem wyposażenia każdego domu. Jakość tego urządzenia i użyte do jego produkcji materiały mają istotne znaczenie dla bezpieczeństwa włosów, zwłaszcza że suszenie często wymaga użycia wysokich temperatur, które potencjalnie mogą wpływać na strukturę włosów. Nowoczesne suszarki marki CHI, prezentowane w tej kategorii, zostały stworzone przez doświadczonych inżynierów i specjalistów z branży fryzjerskiej, mając na celu kompleksową ochronę włosów przed uszkodzeniem, poprawę ich kondycji, wzmocnienie i nadanie im pięknego, zdrowego wyglądu. Odkryj modele, które sprawią, że suszenie i stylizowanie włosów w domu lub salonie fryzjerskim stanie się łatwe, szybkie i bezpieczne!

Suszarka z nanocząsteczkami srebra

CHI NANO IONIC technology dryer new

Wyjątkowa suszarka do włosów CHI NANO została wyposażona w nanocząsteczki srebra, zapewniające jeszcze większą ochronę włosów podczas stylizacji. Zastosowana technologia jonizacji pozwala uzyskać efekt gładkich i zdrowych włosów, a innowacyjny system The Rapid Clean Technology® chroni wnętrze urządzenia przed gromadzeniem się nieczystości, bakterii, kurzu, łupieżu czy roztoczy. Niebieskie światło LED i nanocząsteczki srebra działają antybakteryjnie i sprawiają, że suszenie staje się bezpieczne nawet dla alergików. Dwustopniowa zmiana nawiewu, zimny nawiew i trzystopniowa regulacja temperatury są zasilane 1875 W silnikiem, a dwie końcówki – grzebieniowa i koncentrująca – usprawniają proces suszenia.

Suszarka CHI DURA Handshot Dryer

CHI DURA Handshot Dryer

CHI Dura Hand Shot o jedna z najnowocześniejszych suszarek na rynku. Brak uchwytu zapewnia niezwykle przyjemne i intuicyjne użytkowanie, a dodatkowo pozwala na suszenie pod wydajnym kątem bez niepotrzebnego nadwyrężania nadgarstka. Została wyposażona w antypoślizgowe rowki, które zwiększają komfort podczas korzystania z suszarki. Ceramiczna technologia, sześć ustawień grzania i prędkości oraz przycisk chłodnego powietrza umożliwiają różnorodność kombinacji, a dotykowy panel kontrolny usprawnia proces suszenia i zwiększa wydajność urządzenia.

Suszarka CHI ONYX Euro Shine

CHI ONYX Euro Shine dryer

to średniej wielkości profesjonalna suszarka do włosów, której konstrukcja zapewnia mocniejszy i bardziej skoncentrowany przepływ powietrza. Dzięki temu uzyskujemy zdecydowanie szybsze efekty stylizacji, ponadto jony ujemne wytwarzane przez suszarkę zapewniają połysk i zdrowy wygląd oraz eliminują problem elektryzowania się włosów

Suszarka CHI LAVA

CHI LAVA Dryer Nozzle

Dzięki sile innowacyjnej ceramiki CHI® wzbogaconej lawą wulkaniczną, suszarka zapewnia stałe, delikatne ciepło oraz szybsze, bezpieczne suszenie w niższych temperaturach. Ceramiczna powłoka nadaje włosom objętości, jedwabistego połysku i gładkości, jednocześnie przeciwdziałając elektryzowaniu i puszeniu. Suszarka redukuje zużycie energii nawet o 50%, a precyzyjnie zaprojektowany dyfuzor pozwala na równomierne rozprowadzanie powietrza u nasady włosów. Sprawdzi się do wszystkich rodzajów włosów.

Suszarka CHI LAVA Pro Dryer

CHI LAVA Pro Dryer NEW

Suszarka CHI LAVA PRO została wyposażona w innowacyjną technologię z lawą wulkaniczną, która stanowi jeden z najlepszych materiałów do przewodzenia ciepła. Pozwala suszyć włosy w niższych niż standardowo temperaturach, chroniąc je przed zniszczeniami czy przesuszaniem. Cyfrowy wyświetlacz LCD umożliwia precyzyjne ustawianie temperatury i prędkości suszenia, zapewniając jeszcze lepsze efekty stylizacji. Suszarka posiada 4 ustawienia temperatury, 3 ustawienia prędkości, 3 nakładki magnetyczne, 7-sekundową funkcję automatycznego czyszczenia wstecznego i przycisk zimnego powietrza. Dodatkowo charakteryzuje ją niski poziom hałasu, długi przewód i niezwykle silny przepływ powietrza.

Suszarka CHI LITE Carbon Hair Dryer

CHI LITE Carbon Hair Dryer

to lekka i niezwykle mocna suszarka do włosów stworzona, aby maksymalnie ułatwić stylizację. Urządzenie wyróżnia się obrotową dyszą zapewniającą szeroki zakres ukierunkowania przepływu powietrza

https://www.youtube.com/watch?v=mlgyAMaWnE0

Suszarka z jonizacją CHI 1875

CHI 1875 Ionic Dryer Advanced

CHI 1875 to kompaktowa, jonowa suszarka do włosów z wbudowanym generatorem emitującym jony ujemne. Redukuje puszenie i elektryzowanie, jednocześnie nadając włosom pięknego połysku. Dzięki rozbijaniu cząsteczek wody skraca czas suszenia. Jej niewielkie rozmiary świetnie sprawdzają się podczas podróży, a zaawansowana technologia Rapid Clean® zapewnia czystość wydmuchiwanego powietrza dzięki usuwaniu bakterii i nieczystości wewnątrz urządzenia. Suszarka posiada 3 regulowane ustawienia temperatury, 2 prędkości, przycisk do blokowania stylizacji, koncentrator dyszy powietrznej i wyjmowany filtr.