Szczotki

Szczotki – CHI TOOLS

Marka CHI przekonuje, że nawet pozornie prosty dodatek, jakim jest szczotka do włosów, może przekształcić się w profesjonalne narzędzie fryzjerskie – zwłaszcza w rękach doświadczonego specjalisty. Modele oferowane przez tego producenta zostały stworzone nie tylko po to, aby ułatwiać łagodne rozczesywanie włosów, eliminując przy tym ryzyko uszkodzenia ich struktury, ale również aby umożliwiać kreatywne modelowanie pasm według indywidualnych preferencji. Szczotki CHI to zaawansowane akcesoria, nieodzowne zarówno podczas codziennej pracy w salonie fryzjerskim, jak i podczas pielęgnacji oraz stylizacji włosów w domu. Różnorodność kształtów i rozmiarów sprawia, że każdy, bez względu na własne potrzeby, znajdzie model szczotki idealnie dopasowany do swoich oczekiwań.

Szczotka z nylonowym włosiem

CHI Turbo Ceramic Round Nylon Brush

Szczotka z nylonowym włosiem została stworzona do idealnej stylizacji bez plątania i uszkodzenia włosów. Pozwala nadać objętości i tworzyć piękne, zdefiniowane fale. Jej ergonomiczna konstrukcja i antypoślizgowy uchwyt ułatwiają stylizację, a ceramiczna konstrukcja utrzymuje równomierne ciepło podczas suszenia.

Szczotka z włosiem dzika

CHI Turbo Ceramic Round Boar Brush

Szczotka CHI Turbo Ceramic Round Boar Brush powstała z myślą o pielęgnacji włosów grubych, kręconych i falowanych. Naturalne włosie dzika doskonale rozplątuje włosy bez ich szarpania, łamania, kruszenia czy wyrywania. Pozostawia kosmyki wygładzone i zdrowe, tworzy miękkie fale i dodaje objętości. Dodatkowo włosie dzika pozwala rozprowadzić na włosach naturalne olejki, zapewniając kosmykom zdrowy i piękny połysk.

Szczotka rozplątująca włosy

CHI Turbo Detangling Brush CB12

Szczotka do rozplątywania została stworzona w trosce o włosy ze skłonnością do plątania. Ułatwia rozczesywanie oraz stylizację kosmyków, minimalizując ryzyko powstania uszkodzeń nawet na bardzo długich włosach. Jej ergonomiczny kształt i solidne wykonanie sprawiają, że świetnie sprawdzi się jako integralne wyposażenie każdego salonu fryzjerskiego. Szczotka jest odporna na wysokie temperatury stylizacji, a 13 rzędów włosia zwieńczonego ceramiczno-nylonowymi końcówkami zapewnia optymalne efekty idealnie rozczesanych i wygładzonych kosmyków.

Szczotka 9-rzędowa

CHI Turbo 9-Row Styling Brush CB14

Niezawodna szczotka do rozczesywania i stylizacji włosów, która sprawdzi się zarówno w profesjonalnym salonie fryzjerskim, jak i podczas użytku domowego. Jej ergonomiczny kształt doskonale dopasowuje się do potrzeb włosów, pozwalając uzyskać precyzyjne efekty. Szczotka jest odporna na wysokie temperatury i posiada 9 rzędów włosia zakończonych ceramiczno-nylonowymi końcówkami. Zapewnia efekt idealnie gładkich, lśniących włosów, ograniczając ryzyko uszkodzeń.

Szczotka do stylizacji

CHI Turbo Styling Brush

Ta trwała i solidnie wykonana szczotka została stworzona z 9 równoległych rzędów. Zapewnia idealną gładkość pasm włosów, dokładnie kierując nimi podczas układania. Ceramiczno-nylonowe końcówki włosia zapewniają wygodę i stymulację skalpu, przyczyniając się do lepszego wzrostu włosów poprzez aktywizację cebulek i mieszków włosowych. Antypoślizgowy uchwyt idealnie leży w dłoni, ułatwiając czesanie i stylizację włosów. Szczotka jest odporna na wysokie temperatury, dzięki czemu świetnie sprawdzi się zarówno do użytku domowego, jak i w salonie fryzjerskim.

Szczotka dwustronnie wentylująca

CHI Large Flexible Vent Brush

Elastyczna szczotka o ergonomicznym, zakrzywionym kształcie zwiększa komfort podczas czesania wszystkich rodzajów włosów i idealnie dopasowuje się do kształtu głowy. Pozwala dokładnie rozczesać zarówno mokre, jak i suche włosy bez szarpania, minimalizując ryzyko uszkodzenia czy kruszenia kosmyków. Dodatkowo jej nylonowe włosie zakończone końcówką w kształcie kulki stymuluje skalp, poprawiając krążenie skóry głowy oraz wpływając pozytywnie na mieszki i cebulki włosowe. Bezpoduszkowa podstawa pozwala na szybkie pozbycie się wilgoci i przyspiesza czas suszenia.

Szczotka okrągła

CHI ECO Medium 1.77” (4,5 cm) Round Brush

Szczotka z kolekcji CHI Eco to kolejny krok w kierunku bardziej zrównoważonej stylizacji włosów. Jej rękojeść została wykonana w 100% z biodegradowalnego, kompostowalnego tworzywa pochodzenia roślinnego. Trwałość szczotki dokładnie przetestowano pod kątem odporności na wysokie temperatury. Delikatne, elastyczne włosie z nylonu sprawdza się podczas stylizacji każdego rodzaju włosów, a ozdobny uchwyt w kształcie liścia dodaje uroku i przypomina o środowisku. Opakowanie szczotki w pełni nadaje się do recyklingu.