Maszynki do strzyżenia

Maszynki do strzyżenia CHI

Zawodowa maszynka do strzyżenia stanowi fundamentalne narzędzie, które codziennie wykorzystują fryzjerzy. Obecnie coraz więcej osób decyduje się również na zakup tego sprzętu do użytku domowego, preferując samodzielne przycinanie włosów. Ostateczny efekt strzyżenia oraz satysfakcja z jego jakości zależą w dużej mierze od wyboru solidnego sprzętu. Dlatego tak kluczowe jest wybieranie sprawdzonych modeli od renomowanych marek, które zapewniają trwałość, niezawodność i długotrwałe użytkowanie.

Maszynki do strzyżenia marki CHI to wyjątkowe urządzenia stworzone we współpracy z niemieckim producentem wysokiej klasy sprzętu fryzjerskiego, Exond. Ich precyzja wykonania, zastosowanie nowoczesnych technologii oraz wytrzymałe materiały idą w parze z ergonomicznym designem i niewielką wagą. Te cechy sprawiają, że maszynki doskonale sprawdzają się zarówno w profesjonalnych salonach fryzjerskich, jak i w użytku domowym.

Maszynka do strzyżenia CHI by Exonda

CHI by Exonda Carbon Look Pro Series Cordless Clipper

Profesjonalna maszynka do strzyżenia umożliwia precyzyjne cięcie włosów, a jej wymienne nasadki grzebieniowe w rozmiarach 4, 8, 12, 16 i 20 mm znacznie ułatwiają pracę. Niewielka waga, ergonomiczny kształt oraz niski poziom hałasu i wibracji podczas pracy maszynki sprawiają, że jej użycie jest niezwykle przyjemne i nie przynosi dyskomfortu. Maszynka została wyposażona w wydajny akumulator,ostrze ze stali nierdzewnej, technologię szybkiego ładowania już w 60 minut oraz zdejmowaną głowicę, która usprawnia czyszczenie. Maszynka Carbon Look Pro Series Cordless Clipper to narzędzie, które sprawdzi się w każdym profesjonalnym salonie fryzjerskim, jak i podczas użytku domowego.